Tootegrupid

Uudised

SEB kalkulaator

aastat kuud

%

Arvuta
NB! Kalkulaatori abil arvutatud summad on informatiivsed.

MIRKA

MIRKA

Aastakümnete pikkune kogemus ja pühenduvus tootearendusse on MIRKA-st teinud paindlike abrasiivide ja toodete, mis võimaldavad viimistlustöid teha tolmuvabalt, spetsialistist teerajaja. Need uuendused on omakorda taganud uute murranguliste abrasiivide pinnakatete tootmisprotsessi. Tänu uuenduslikule disainile ja pühendunud arendustööle on Mirka Power Tools arendanud välja täiuslikud lihvimis-ja poleerimismasinad. Kombineerituna suures valikus tõhusate kõrgekvaliteetsete tarvikutega, annab see MIRKA kasutajatele võrreldamatu juurdepääsu täiuslikule lihvimislahenduse, et vastata igale individuaalsele vajadusele.
Üheks vägagi arvestatavaks tooteharuks on Mirka lihvimismaterjalide tootmine sõidukite kereremondi, värvimise ja poleerimise tarbeks. Autotööstusele mõeldud tootevalik katab kõik autokere abrasiivtöötlemisel vajamineva. Samuti on Mirka tooted tänu oma kõrgele kvaliteedile tuntud nii metalli kui ka puidutööstuses.

MIRKA on globaalselt laienenud ettevõte, millel on 15 tütarettevõtet Euroopas, Põhja-ja Lõuna-Ameerikas ja Aasias. Peakontor ja tootmine asub Soomes. Rohkem kui 90% toodetest eksporditakse ning müüakse rohkem kui 90 riigis.

Ametlik koduleht: www.mirka.com

Järjesta:
Divider
INFORMATSIOON TOOTEVALIK TOOTEGRUPID AS RIVOR
Ettevõttest Soodustooted AUTOKEEMIA Väike-Männiku 13, 11216
Edasimüüjad Uued tooted AUTOHOOLDUSTOOTED Tallinn, Eesti
Uudised Kaubamärgid ÕLID JA MÄÄRDEAINED Tel.: +(372) 6 599 620
Kontakt FUCHS ÕLIOTSING  LIHVIMISTARBED rivor@rivor.ee
Liisi järelmaksu info ORLEN ÕLIOTSING  ABIMATERJALID  
Korrosiooni keskused      
Privaatuspoliitika      
Müügitingimused      
Esto Järelmaksu info