Tootegrupid

Uudised

SEB kalkulaator

aastat kuud

%

Arvuta
NB! Kalkulaatori abil arvutatud summad on informatiivsed.

NZ Klima-Cleaner 300ml (aerosool)

NZ Klima-Cleaner 300ml (aerosool)

Kaubamärk:
Tootekood: 96110515
Ühik: tk
Laoseis: Laos

1Z Klima-Cleaner on tõhus vahend, et kõrvaldada ebameeldivad lõhnad kliimaseadmest.

Hind: 9,27 €

1Z Klima-Cleaner on tõhus vahend, et kõrvaldada ebameeldivad lõhnad kliimaseadmest. Enamus turul saadaolevatest kliimaseadmepuhastusainetest elimineerivad lõhna neutraliseerides või varjates selle allika, kuid ei puhasta konditsioneerisüsteemi kõige olulisemat osa - osa kus koguneb kondens ja kus halva lõhna allikas tegelikult pärineb.

Klima-Cleaner aktiiv-vaht teostab puhastamise kliimaseadme aurusti korpuses, mis vähendab lõhna taastekke võimalust. Suvel, kui konditsioneeri kasutatakse sageli, koguneb aurusti korpusesse kondens, mis on ideaalne tingimus hallituse ja bakterite levikuks. Toode kõrvaldab täielikult ebameeldiva niiskuse haisu, mis tuleneb hallitusest.

Et säilitada tulemusi, soovitame töödelda kliimasüsteemi kaks korda aastas - kevadel ja sügisel. Kevadel, Klima-Cleaner puhastab aurusti, et vältida lõhnade taastekke. Sügisel, kasutades 1Z Klima-Cleaner kliimaseadmepuhastusainet, puhastate kõik suvejooksul tekkinud mustuse. Teie auto on värske aastaläbi!

Kasutusjuhend: paigaldage kaasasolev voolik keskmistesse õhuavadesse ning pihustage toode. Umbes 30 minuti pärast tunnete värsket tsitruse lõhna kogu salongis. Tsitruse lõhn kestab ainult ~12 tundi, kuid värske lõhn säilib kuudeks. Kõik sõiduki tootjapoolsed soovitused, mis puudutavad õhukonditsioneeri puhastamist peavad olema täidetud.

Koostisained: propaan-2-ol; isopropüül alkohol; isopropanool

Divider
INFORMATSIOON TOOTEVALIK TOOTEGRUPID AS RIVOR
Ettevõttest Soodustooted AUTOKEEMIA Väike-Männiku 13, 11216
Edasimüüjad Uued tooted AUTOHOOLDUSTOOTED Tallinn, Eesti
Uudised Kaubamärgid ÕLID JA MÄÄRDEAINED Tel.: +(372) 6 599 620
Kontakt FUCHS ÕLIOTSING  LIHVIMISTARBED rivor@rivor.ee
Liisi järelmaksu info ORLEN ÕLIOTSING  ABIMATERJALID  
Korrosiooni keskused      
Privaatuspoliitika      
Müügitingimused      
Esto Järelmaksu info