Tootegrupid

Uudised

SEB kalkulaator

aastat kuud

%

Arvuta
NB! Kalkulaatori abil arvutatud summad on informatiivsed.

NZ Auto Glanzshampoo (vahata šampoon) 1L

NZ Auto Glanzshampoo (vahata šampoon) 1L

Kaubamärk:
Tootekood: 91116015
Ühik: tk
Laoseis: Laos

Nexzett Auto Glanzshampoo puhastab efektiivselt ning õrnalt plastik-ja klaaspinnad, veljed, värvipinnad jne. 1 pudelist saab kuni 500-liitrit šampoonilahust.

Hind: 7,71 €

Nextzett Auto Glanzshampooon kaasaegne, fosfaadivaba, kõrgelt kontsentreeritud kvaliteetne autopesuks mõeldud šampoon, mis jätab kõrgelt läikiva triipudeta tulemuse. Nexzett Auto Glanzshampoo puhastab efektiivselt ning õrnalt plastik-ja klaaspinnad, veljed, värvipinnad jne.
Valmistatud spetsiaalsetest puhastusainetest, mis on biolagunevad ning vastavad OECD karmidele kriteeriumitele. 1 pudelist saab kuni 500-liitrit šampoonilahust.

Kasutusjuhend: segada umbes 20-40 ml šampooni 10-liitri leige veega. Mitte pesta päikese käes. Pesta varjus ja jahtunud värvipinda. Loputada autolt lahtine mustus puhta veega survepesuri või jooksva veejoa abil liikudes ülevalt allapoole ning seejärel pesta auto šampooni ja švammi abil liikudes ülevalt allapoole, et vaht kannaks lahtise mustuse eemale vältimaks puhastatud pinna kraapimist. Seejärel loputada puhastatud pinnad rohke puhta vee abil ning kuivatada ebemevaba kuivatamiseks mõeldud lapi abil. Märkus: Mitte lasta šampoonil kuivada päikese käes.

Divider
INFORMATSIOON TOOTEVALIK TOOTEGRUPID AS RIVOR
Ettevõttest Soodustooted AUTOKEEMIA Väike-Männiku 13, 11216
Edasimüüjad Uued tooted AUTOHOOLDUSTOOTED Tallinn, Eesti
Uudised Kaubamärgid ÕLID JA MÄÄRDEAINED Tel.: +(372) 6 599 620
Kontakt FUCHS ÕLIOTSING  LIHVIMISTARBED rivor@rivor.ee
Liisi järelmaksu info ORLEN ÕLIOTSING  ABIMATERJALID  
Korrosiooni keskused      
Privaatuspoliitika      
Müügitingimused      
Esto Järelmaksu info