Avatud: 
E-N 9.00 - 17.00R 9.00-16.30

 

AS Rivor 
Registrikood: 10137591
KMKR: EE100095805

Väike-Männiku tn. 13
Tallinn, 11216
rivor@rivor.ee 
tel. +(372) 6 599 620 

Konto number: EE132200221002114029 (Swedbank)
SWIFT/BIC: HABAEE2X

 

 

Virgo Krüger

Müügijuht


Tel: (372) 6 599 625
Mob: (372) 53 487 419
E-post: virgo@rivor.ee

Holger Tammik

Müügiesindaja


Tel: (372) 6 599 624 
Mob: (372) 50 132 03 
E-post: holger@rivor.ee

Virgo Kalju

Müügiesindaja


Tel: (372) 6 599 620 
Mob: (372) 50 819 71
E-post: virgo.kalju@rivor.ee

 

Kadre Kamarinen

Tegevjuht


Tel: (372) 6 599 622 
Mob: (372) 511 39 37 
E-post: kadre@rivor.ee

Rei Kamarinen

Logistika


Mob: (372) 525 3757 

E-post: rei@rivor.ee

Reelika Erman

Raamatupidaja

 Mob: (372) 5306 5150

E-post: arved@rivor.ee 

 

 

 



 

 

Anu Kottisse

Laojuhataja



Mob: (372) 555 34 163 

Joonas Tiits

Autojuht


 
Mob: (372) 5886 3121 

 

 

Divider
INFORMATSIOON TOOTEVALIK TOOTEGRUPID AS RIVOR
Ettevõttest Soodustooted AUTOKEEMIA Väike-Männiku 13, 11216
Edasimüüjad Uued tooted AUTOHOOLDUSTOOTED Tallinn, Eesti
Uudised Kaubamärgid ÕLID JA MÄÄRDEAINED Tel.: +(372) 6 599 620
Kontakt FUCHS ÕLIOTSING  LIHVIMISTARBED rivor@rivor.ee
  ORLEN ÕLIOTSING  ABIMATERJALID