AS Rivor on asutatud 1991. aastal 18. oktoobril. Ettevõte baseerub 100% Eesti kapitalil.

Esmalt tegeles ettevõte toidukaubanduse ja toitlustamisega, kuid aastast 1995 sai ettevõtte põhitegevuseks autokeemia ja lihvmaterjalide hulgimüük.

Esmasteks müüdavateks toodeteks said DINITROL autokeemia ning MIRKA lihvimistarbed. Seejärel lisandusid STC ® ja 1Z autokeemia (uue nimega Nextzett), EQUALIZER ® liimilõikeseadmed ning EUROCEL ja SUPERTAPE maalriteibid.

Aastal 2009 alustasime FUCHS ja FUCHS SILKOLENE kaubamärgi all toodetavate õlide ja määrdeainete müüki Eestis, millede tootja FUCHS SCHMIERSTOFFE GMBH ametlik esindaja Eestis oleme 2011. aastast.

Aastast 2012 alustati ORLEN OIL kaubamärgi all toodetavate õlide ja määrdeainete müüki Eestis, mille ametlik esindusleping kirjutati alla koos ORLEN OIL Ltd.-ga 2014. aasta alguses.

Ettevõtte klientide valdkond on väga lai. Sinna kuuluvad autoesindused ja-teenindused, transpordiettevõtted, laevakompaniid, samuti ka ehituskauplused ja ehitusfirmad. Püüame oma klientidega olla iganädalaselt ühenduses, et pakkuda neile kõiki vajalikke tooteid, mis leiduvad meie tootesortimendis. Pakutavad kaubad tarnitakse klientidele ettevõttele kuuluva transpordi poolt, mis töötab kindlatel päevadel kindlal marsruudil ning on lepingulistele klientidele tasuta. See võimaldab meie kliendil täpselt teada, mis päeval ja mis ajal kaubad temani jõuavad.

Usume, et meie kliendid on meiepoolt pakutavate toodete ja teenustega rahul ning tänu sellele saame loota ka tulevikus heale koostööle. 

 

Divider
INFORMATSIOON TOOTEVALIK TOOTEGRUPID AS RIVOR
Ettevõttest Soodustooted AUTOKEEMIA Väike-Männiku 13, 11216
Edasimüüjad Uued tooted AUTOHOOLDUSTOOTED Tallinn, Eesti
Uudised Kaubamärgid ÕLID JA MÄÄRDEAINED Tel.: +(372) 6 599 620
Kontakt FUCHS ÕLIOTSING  LIHVIMISTARBED rivor@rivor.ee
Liisi järelmaksu info ORLEN ÕLIOTSING  ABIMATERJALID  
Korrosiooni keskused