Tootegrupid

Uudised

Temaspray 2-K 400ml Tööstuslik aerosool

Temaspray 2-K 400ml Tööstuslik aerosool

Kaubamärk:
Tootekood: A0010020009
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Tikkurila 2K aerosoolvärv. Teeme kohapeal vastava tooni värvi ja paneme selle aerosooli. Temaspray aerosoolid on mõeldud väikeste metallpindade parandustöödeks või värskendamiseks. Kasutage, et parandada kraapeid, täkkeid ja muid deffekte.
Hind: 11,40 € 9,12 €
Tikkurila 2K aerosoolvärvid. Teeme kohapeal vastava tooni värvi ja paneme selle aerosooli. Temaspray aerosoolid on mõeldud väikeste metallpindade parandustöödeks või värskendamiseks. Kasutage, et parandada kraapeid, täkkeid ja muid deffekte. Kahekomponente aersoolvärv on koheseks kasutamiseks kui värv on sisestatud. Ühes aerosoolis on umbes 100ml värvi, millega saab katta 1.5m2. Ühes liitrist värvist saab umbes 6 aerosooli.

Kasutamine:

Tehke kindlaks, et pind on puhas ja kuiv. Kasutake maalriteipi ja kattekilet, et kaitse detaile mida te ei soovi värvida. Värvige hästi ventileeritud kohas. Enne kasutamist raputage aersooli. Värvige 20-30cm kauguselt, iga kiht peab kuivama 5-10min. Puhastage aerosooli otsik nii, et pöörate aerosooli tagurpidi ja vajutate otsikule kuni värvi asemel tuleb gaas välja.

 
Divider
INFORMATSIOON TOOTEVALIK TOOTEGRUPID AS RIVOR
Ettevõttest Soodustooted AUTOKEEMIA Väike-Männiku 13, 11216
Edasimüüjad Uued tooted AUTOHOOLDUSTOOTED Tallinn, Eesti
Uudised Kaubamärgid ÕLID JA MÄÄRDEAINED Tel.: +(372) 6 599 620
Kontakt FUCHS ÕLIOTSING  LIHVIMISTARBED rivor@rivor.ee
Liisi järelmaksu info ORLEN ÕLIOTSING  ABIMATERJALID  
Korrosiooni keskused      
Privaatuspoliitika      
Müügitingimused