Categories

SEB kalkulaator

aastat kuud

%

Arvuta
NB! Kalkulaatori abil arvutatud summad on informatiivsed.

NZ Auto Glanzshampoo 1L

NZ Auto Glanzshampoo 1L

Brand:
SKU: 91116015
Unit: tk
Qty: In Stock

Nexzett Auto Glanzshampoo puhastab efektiivselt ning õrnalt plastik-ja klaaspinnad, veljed, värvipinnad jne. 1 pudelist saab kuni 500-liitrit šampoonilahust.

Price: 7,71 €

Nextzett Auto Glanzshampooon kaasaegne, fosfaadivaba, kõrgelt kontsentreeritud kvaliteetne autopesuks mõeldud šampoon, mis jätab kõrgelt läikiva triipudeta tulemuse. Nexzett Auto Glanzshampoo puhastab efektiivselt ning õrnalt plastik-ja klaaspinnad, veljed, värvipinnad jne.
Valmistatud spetsiaalsetest puhastusainetest, mis on biolagunevad ning vastavad OECD karmidele kriteeriumitele. 1 pudelist saab kuni 500-liitrit šampoonilahust.

Kasutusjuhend: segada umbes 20-40 ml šampooni 10-liitri leige veega. Mitte pesta päikese käes. Pesta varjus ja jahtunud värvipinda. Loputada autolt lahtine mustus puhta veega survepesuri või jooksva veejoa abil liikudes ülevalt allapoole ning seejärel pesta auto šampooni ja švammi abil liikudes ülevalt allapoole, et vaht kannaks lahtise mustuse eemale vältimaks puhastatud pinna kraapimist. Seejärel loputada puhastatud pinnad rohke puhta vee abil ning kuivatada ebemevaba kuivatamiseks mõeldud lapi abil. Märkus: Mitte lasta šampoonil kuivada päikese käes.

Divider
INFO PRODUCT RANGE PRODUCT GROUPS AS RIVOR
Company Sale CAR COSMETICS Väike-Männiku 13, 11216
Resellers New Products CAR CARE PRODUCTS Tallinn, Estonia
News Trademarks OILS AND LUBRICANTS Tel.: +(372) 6 599 620
Contacts FUCHS Oil Chooser  ABRASIVES rivor@rivor.ee
Liisi hire-purchases ORLEN Oil Chooser  Other  
Corrosion Centers      
Terms of Sales      
Esto Pre-Contractul info      
Privacy Policy