Categories

Uued tooted

SEB kalkulaator

aastat kuud

%

Arvuta
NB! Kalkulaatori abil arvutatud summad on informatiivsed.

NZ Clima-Cleaner 300ml (aerosol with hose)

NZ Clima-Cleaner 300ml (aerosol with hose)

Brand:
SKU: 96110515
Unit: tk
Qty: In Stock

1Z Klima-Cleaner on tõhus vahend, et kõrvaldada ebameeldivad lõhnad kliimaseadmest.

Price: 9,27 €

1Z Klima-Cleaner on tõhus vahend, et kõrvaldada ebameeldivad lõhnad kliimaseadmest. Enamus turul saadaolevatest kliimaseadmepuhastusainetest elimineerivad lõhna neutraliseerides või varjates selle allika, kuid ei puhasta konditsioneerisüsteemi kõige olulisemat osa - osa kus koguneb kondens ja kus halva lõhna allikas tegelikult pärineb.

Klima-Cleaner aktiiv-vaht teostab puhastamise kliimaseadme aurusti korpuses, mis vähendab lõhna taastekke võimalust. Suvel, kui konditsioneeri kasutatakse sageli, koguneb aurusti korpusesse kondens, mis on ideaalne tingimus hallituse ja bakterite levikuks. Toode kõrvaldab täielikult ebameeldiva niiskuse haisu, mis tuleneb hallitusest.

Et säilitada tulemusi, soovitame töödelda kliimasüsteemi kaks korda aastas - kevadel ja sügisel. Kevadel, Klima-Cleaner puhastab aurusti, et vältida lõhnade taastekke. Sügisel, kasutades 1Z Klima-Cleaner kliimaseadmepuhastusainet, puhastate kõik suvejooksul tekkinud mustuse. Teie auto on värske aastaläbi!

Kasutusjuhend: paigaldage kaasasolev voolik keskmistesse õhuavadesse ning pihustage toode. Umbes 30 minuti pärast tunnete värsket tsitruse lõhna kogu salongis. Tsitruse lõhn kestab ainult ~12 tundi, kuid värske lõhn säilib kuudeks. Kõik sõiduki tootjapoolsed soovitused, mis puudutavad õhukonditsioneeri puhastamist peavad olema täidetud.

Koostisained: propaan-2-ol; isopropüül alkohol; isopropanool

Divider
INFO PRODUCT RANGE PRODUCT GROUPS AS RIVOR
Company Sale CAR COSMETICS Väike-Männiku 13, 11216
Resellers New Products CAR CARE PRODUCTS Tallinn, Estonia
News Trademarks OILS AND LUBRICANTS Tel.: +(372) 6 599 620
Contacts FUCHS Oil Chooser  ABRASIVES rivor@rivor.ee
Liisi hire-purchases ORLEN Oil Chooser  Other  
Corrosion Centers      
Terms of Sales      
Esto Pre-Contractul info      
Privacy Policy