Категории

Uued tooted

больше

Новости

Temaspray 2-K 400мл аэрозоль для промышленности

Temaspray 2-K 400мл аэрозоль для промышленности

Бренд:
Артикул: A0010020009
Единица: tk
Кол-во: В наличии
Tikkurila 2K аэрозольные краски. Мы делаем на месте цвет подходящего оттенка и помещаем его в аэрозоль. Аэрозоли Temaspray предназначены для ремонта или освежения небольших металлических поверхностей. Используйте для ремонта царапин, вмятин и других дефектов. Двухкомпонентная аэрозольная краска предназначена для немедленного использования после нанесения краски. Один аэрозоль содержит около 100 мл краски, которая может покрывать 1,5 м2. На литр краски можно получить около 6 аэрозолей.
Цена: 13,68 €
Tikkurila 2K aerosoolvärvid. Teeme kohapeal vastava tooni värvi ja paneme selle aerosooli. Temaspray aerosoolid on mõeldud väikeste metallpindade parandustöödeks või värskendamiseks. Kasutage, et parandada kraapeid, täkkeid ja muid deffekte. Kahekomponente aersoolvärv on koheseks kasutamiseks kui värv on sisestatud. Ühes aerosoolis on umbes 100ml värvi, millega saab katta 1.5m2. Ühes liitrist värvist saab umbes 6 aerosooli.

Kasutamine:

Tehke kindlaks, et pind on puhas ja kuiv. Kasutake maalriteipi ja kattekilet, et kaitse detaile mida te ei soovi värvida. Värvige hästi ventileeritud kohas. Enne kasutamist raputage aersooli. Värvige 20-30cm kauguselt, iga kiht peab kuivama 5-10min. Puhastage aerosooli otsik nii, et pöörate aerosooli tagurpidi ja vajutate otsikule kuni värvi asemel tuleb gaas välja.

 
Divider
ИНФОРМАЦИЯ Диапазон продуктов ГРУППЫ ПРОДУКТОВ AS RIVOR
О компании Товары со скидкой АВТО ХИМИЯ Väike-Männiku 13, 11216
Дилеры Новые товары ПРОДУКТЫ ПО УХОДУ ЗА АВТОМОБИЛЕМ Tallinn, Eesti
Новости Торговые марки МАСЛА И СМАЗКИ Tel.: +(372) 6 599 620
Контакты ВЫБОР МАСЛА FUCHS  ШЛИФОВАЛЬНЫЕ АКСЕССУАРЫ rivor@rivor.ee
Информация о рассрочке Liisi ВЫБОР МАСЛА ORLEN  ВСПОМОГАТЕЛЬНЫЕ МАТЕРИАЛЫ  
Korrosiooni keskused      
Политика конфиденциальности      
Условия продажи