Categories

Uued tooted

View more
SEB kalkulaator

aastat kuud

%

Arvuta
NB! Kalkulaatori abil arvutatud summad on informatiivsed.

Temaspray 2K Spray

Temaspray 2K Spray

Brand:
SKU: A0010020009
Unit: tk
Qty: In Stock
Tikkurila 2K aerosoolvärv. Teeme kohapeal vastava tooni värvi ja paneme selle aerosooli. Temaspray aerosoolid on mõeldud väikeste metallpindade parandustöödeks või värskendamiseks. Kasutage, et parandada kraapeid, täkkeid ja muid deffekte.
Price: 14,88 €
Tikkurila 2K aerosoolvärvid. Teeme kohapeal vastava tooni värvi ja paneme selle aerosooli. Temaspray aerosoolid on mõeldud väikeste metallpindade parandustöödeks või värskendamiseks. Kasutage, et parandada kraapeid, täkkeid ja muid deffekte. Kahekomponente aersoolvärv on koheseks kasutamiseks kui värv on sisestatud. Ühes aerosoolis on umbes 100ml värvi, millega saab katta 1.5m2. Ühes liitrist värvist saab umbes 6 aerosooli.

Kasutamine:

Tehke kindlaks, et pind on puhas ja kuiv. Kasutake maalriteipi ja kattekilet, et kaitse detaile mida te ei soovi värvida. Värvige hästi ventileeritud kohas. Enne kasutamist raputage aersooli. Värvige 20-30cm kauguselt, iga kiht peab kuivama 5-10min. Puhastage aerosooli otsik nii, et pöörate aerosooli tagurpidi ja vajutate otsikule kuni värvi asemel tuleb gaas välja.

 
weight 0.5
Divider
INFO PRODUCT RANGE PRODUCT GROUPS AS RIVOR
Company Sale CAR COSMETICS Väike-Männiku 13, 11216
Resellers New Products CAR CARE PRODUCTS Tallinn, Estonia
News Trademarks OILS AND LUBRICANTS Tel.: +(372) 6 599 620
Contacts FUCHS Oil Chooser  ABRASIVES rivor@rivor.ee
Liisi hire-purchases ORLEN Oil Chooser  Other  
Corrosion Centers      
Terms of Sales      
Esto Pre-Contractul info      
Privacy Policy