Categories

O. GREASEN COMPLEX 2 400G

O. GREASEN COMPLEX 2 400G

Brand:
SKU: QFG016S40
Unit: tk
Qty: In Stock

Greasen Complex 2 määre on valmistatud kvaliteetsest mineraalõlist, mille kinemaatiline viskoossus 100°C juures on 9.5 cSt, ja liitiumkompleks paksendajast. Samuti sisaldab määre lisaaineid, mis kaitsevad kulumise, korrosiooni ja oküdeerumise vastu ning parandavad määrivust.

Price: 5,06 €

Üldine tooteinfo: Greasen Complex 2 määre on valmistatud kvaliteetsest mineraalõlist, mille kinemaatiline viskoossus 100°C juures on 9.5 cSt, ja liitiumkompleks paksendajast. Samuti sisaldab määre lisaaineid, mis kaitsevad kulumise, korrosiooni ja oküdeerumise vastu ning parandavad määrivust.
Määret iseloomustavad kõrge tilkepunkt, väga head pumpamisomadused, hea vastupidavus kuumale veele, head määrimisomadused, stabiilsus madalal temperatuuril, ühilduvus vasest detailidega ning ka vastupidavus pikaaegsel ladustamisel.

Kasutusvaldkond:

Mitmeotstarbeline, kõrgele temperatuurile vastupidav Greasen Complex 2 määre on mõeldud raskelt koormatud liug-ja veerelaagritele ja muudele mehhanismidele sh. ka keskmäärimissüsteemidele töö temperatuurivahemikus -40°C kuni 160°C, lühiajaliselt kuni 180°C. Greasen Complex 2 sobib eriti hästi auto rattalaagrite, elektrimootorite, ventilaatorite, siinide, liigendite ning muude auto-ja tööstusmehhanismide määrimiseks.
Tänu väga heale vastupidavusele sobib seda kasutada pikaajaliseks erinevate seadmete ja masinate määrimiseks.

 

Kvaliteediklass:  
Viskoossus:  
Standardid, kinnitused, spetsifikatsioonid: DIN 51502: KP2P-40
ISO 6743-9: DEHB-2
ASTM D4950: GC
NLGI: 2
Vastab:  

 

Divider
INFO PRODUCT RANGE PRODUCT GROUPS AS RIVOR
Company Sale CAR COSMETICS Väike-Männiku 13, 11216
Resellers New Products CAR CARE PRODUCTS Tallinn, Estonia
News Trademarks OILS AND LUBRICANTS Tel.: +(372) 6 599 620
Contacts FUCHS Oil Chooser  ABRASIVES rivor@rivor.ee
Liisi hire-purchases ORLEN Oil Chooser  Other  
Corrosion Centers