Categories

NZ Kristallklar Premium 250ml

NZ Kristallklar Premium 250ml

Brand:
SKU: 92100815
Unit: tk
Qty: In Stock

Kristallklar Premium(dosaatoriga) ei ole tavaline klaasipesu kontsentraat. Eemaldab õli, rasva, silikooni, vaha, putukate jäägid jms

Price: 6,06 €

Valmistatud juhtivatele Euroopa autotootjatele, Kristallklar Premium(dosaatoriga) ei ole tavaline klaasipesu kontsentraat. Ammoniaagivaba koostis eemaldab õli, rasva, silikooni, vaha, putukate jäägid, ohtliku pimestava kihi ja muud keskkonna saaste esi-ja tagaklaasilt ning esituledelt sekunditega. Kristallklar Premium (dosaatoriga) klaasipesuvedelik kõrvaldab kojameeste kriuksumise ja ragisemise tänu koostises leiduvale spetsiaalsetele määrdeainetele, mis vähendavad kojameeste kulumist ja purunemist, kuid ei jäta ohtlikku pimestavad rasvakihti. Keskkonnasõbralik koostisvalem on biolagunev, fosfaadi-ja formaliinivaba. Toode ei jäta valgeid jääke värvipinnale. Iga doos segades veega annab 3,5l väga tõhusat pesuvedelikku. Tervest pudelist saab veega segades tervelt 26l pesuvedelikku!

Kasutusjuhend: Pigista pudelit, et täita dosaator kontsentraadiga. Seejärel valada kontsentraat paaki ning seejärel täita ülejäänud pesuvedeliku paak veega. Võib segada ka talvise klaasipesuainega, et parandada viimase omadusi ning tagada puhas rasvavaba klaas ja hooldatud kojamehed.

Koostisained: 15-30% anioonseid pindaktiivseid aineid, 5-15% glükoleetrit, <5% alkoholi, lõhna-ja värvaineid.

Divider
INFO PRODUCT RANGE PRODUCT GROUPS AS RIVOR
Company Sale CAR COSMETICS Väike-Männiku 13, 11216
Resellers New Products CAR CARE PRODUCTS Tallinn, Estonia
News Trademarks OILS AND LUBRICANTS Tel.: +(372) 6 599 620
Contacts FUCHS Oil Chooser  ABRASIVES rivor@rivor.ee
Liisi hire-purchases ORLEN Oil Chooser  Other  
Corrosion Centers